top of page

JP na 100%

Witam Państwa na moim blogu! Miejscu, gdzie w tekstach nie znajdziecie pogrubień, podkreśleń czy NOTORYCZNIE WCIŚNIĘTEGO CAPS LOCKA. Nie, bo nie mam Was za debili, którzy nie będą potrafili zrozumieć kontekstu moich wypowiedzi. Wręcz przeciwnie, bardzo szanuję i cenię tych, którzy zechcą przeczytać to, co mam do napisania.


Z tego miejsca chcę ogromnie podziękować człowiekowi, który pchnął mnie do tej inicjatywy, nad którą długo się zanosiłem. Najzwyczajniej nie chcę, by jego punkt widzenia na różne płaszczyzny warcabowego świata był jedynym przedstawianym publicznie. W mojej opinii bardzo to szkodzi popularyzacji i rozwojowi warcabów. Pragnę dać Państwu kontrast do poglądów osoby, która jest w wiecznym konflikcie z większą częścią społeczności, w obrębie której się porusza. Osoby, która działa wedle zasady: albo według JP na 100%, albo wcale.


Dlatego też w tym miejscu poznacie Państwo inne, a konkretnie moje, spojrzenia. Mam nadzieję, że dzięki tym treściom będzie Państwu łatwiej wypracować własne zdanie.


Zapraszam do regularnego zaglądania na stronę. Do następnego! Damian Reszka93 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page